Ofisassist - Ofis Yönetim Sistemleri - CRM - ERP İş Çözümleri
MERAKLA BEKLENEN MERCEDES  OTOBÜS KAMPANYASI BEKLENTIYE CEVAP VERMEDI

MERAKLA BEKLENEN MERCEDES OTOBÜS KAMPANYASI BEKLENTIYE CEVAP VERMEDI 26.03.2012

Toplam 7930 defa okunmuştur.

Mercedes-Benz Türk firmasi sehir içi otobüslerine yönelik sürpriz kampanyasini Erguvan ve Özel halk otobüs isletmecilerine duyurmak amaci ile Haliç kongre merkezinde yemekli tanitim toplantisi düzenledi.


 

Mercedes-Benz Türk firmasi sehir içi otobüslerine yönelik sürpriz kampanyasini Erguvan ve Özel halk otobüs isletmecilerine duyurmak amaci ile Haliç kongre merkezinde yemekli tanitim toplantisi düzenledi.
Toplantiya Mercedes otobüsü alan Özel halk otobüsü ve Erguvan otobüs isletmecileri ile Otobüs AS. 3. Ihalesini kazanan isletmeciler davet edildi.
Isletmeciler heyecan ve merak içinde Kampanyanin indirimli olacagini düsünerek Haliç Kongre merkezine akin etti. Kapasitenin üstünde gelen isletmecilerin toplanti salonunda yer bulmakta zorluk çektigi görüldü. Isletmeci mekan sahiplerinin aldigi tedbirler ile yer problemleri çözülerek normal düzene geçildi.
Mercedes Conecto kent içi otobüsü isletmecilerin beklentilerine daha iyi cevap vermek için kampanya yapilacagini ve yeni sürprizler olacagini günler öncesinden duyuran firma yetkilileri, yaptiklari sunum ve tanitimlarin ardindan, Özel halk otobüsü ve Erguvan otobüs isletmecileri tam bir hayal kirikligi yasadiklarini söylediler.
KOLLEKTIF TANITIM VE SUNUM
Mercedes-Benz firmasi büyük önem verdigi tanitim kampanyasina çok iyi hazirlandigi, kolektif çalisma yapilarak konunun uzmanlari tarafindan sunumlar yapildigi görüldü.
Mercedes-Benz sehir içi otobüs-kamu satis müdürü Alper Aydin tarafindan yapilan, Mercedes otobüsün Türkiye ve Istanbul toplu ulasim alaninda geçmisten bugüne tanitim slayt’inin sunumundan sonra, otobüsün teknik bilgileri ile fabrika kapasitesinin aktarildigi sunumlardan sonra, isletmecilerin merakla bekledigi fiyat kampanyasini açiklayan Alper Aydin, Mercedes kendi öz kaynaklari ile açilan kredinin banka kredisi olmadigini söyleyerek, isletmecilere özel toplu filo indirimi de olacagini söyledi.44 yillik Türkiye tecrübesine dikkat çeken Aydin, Öncülük bizim, öncelik sizin slogani ile Mercedes firmasinin bir yildiz oldugunu belirtti.
Finans müdürü Ugur Erdinç, üretici firma olarak isletmecilerin finans ihtiyaçlarini karsiladiklarini bir banka olmadiklarini, fakat otobüs üzerinden para kazandiklarini belirterek finans kampanyasinin çok uygun oldugunu söyledi. Ayrica isletmecilerin Euro üzerinden degil, Türk lirasi üzerinden ödeme yapacagini belirti.
DAG FARE DOGURDU
Satis Müdürü Alper Aydin, isletmecilerin beklentiler ile ilgili ve satis sonrasi servisler ile ilgili sorularini cevap vererek, sorunlarin çözüldügünü 7/24 saat prensibi ile servislerin hizmet verecegini ve bunu taahhüt olarak söz verdiklerini belirtti.
Müdür Aydin,uzun süren bilgilendirme sunumundan sonra heyecan ve merakla beklenen sürpriz kampanyayi açikladi.
2 yillik bakimi isletmecilere hediye ettiklerini belirten Aydin,bu masraflarin ücretsiz yapilacagini, satis politikasinin tl. cinsinden olacagini belirterek, her sey dahil anahtar teslim fiyatinin 420.000 tl. Olacagini söyledi.
Açiklanan Fiyat karsisinda beklentilerinin karsilanmadigini söyleyen Istanbul toplu ulasim otobüsçüler Dernegi ( ISTOD)  Baskani Zakir Uzun, Dag fare dogurdu diyerek, sürpriz kampanyanin esnafin beklentilerine uzak oldugunu söyledi. Baskan Zakir Uzun, satis sonrasi hizmetler ile fiyat politikasinin tekrar gözden geçirilmesini, esnaf olarak Mercedes firmasindan daha düsük fiyat kampanyasi açiklanacagini bekliyorduk, asil sürprizi simdi yaptiniz, dedi.
Baskan Zakir Uzun ayrica serviste olmayan bir parçadan dolayi zaman kaybini kimin ödeyeceginin sözlesmeye yazilmasini, servislerin tam mesai ile gece çalismasi gerektigini belirtti.
Diger isletmecilerde ayni sekilde görüs bildirerek, fiyatin yüksek oldugunu, muhakkak indirim yapilmasi gerektigini söylediler.
BEYODER Baskani Bekir Dindar’da otobüs fiyatinin çok yüksek oldugunu, esnafin bu fiyati kabul etmesinin zor oldugunu, toplu olarak Erguvan otobüs Dernekleri ile hareket ettiklerini belirterek, otobüs fiyatlari ile kredilerde indirim talep etti.
 
 
 
 
 
 Etiketler : mercedes benz otobüs , erguvan otobüs , zakir uzun , otobüs as.


Yorumlar

Yorum Yaz